Reklame:

Kreditas - Kreditas24
Kreditas Lietuvoje > Kreditas24

Kreditas24


Kreditas 24 – tai kreditas visiems gyvenimo atvejams. Be jokio užstato ar laidavimo suteikiama galimybė pasiskolinti nuo šimto penkiasdešimt iki septynių tūkstančių litų.

Kaip gauti kreditą 24?
Jei esate Credit 24 klientas arba jau užsiregistravote – gavote iš bendrovės SMS pranešimą, kad registracija sėkmingai baigta, - galite pildyti paskolos paraišką prisijungdami kaip esamas klientas. Suveskite prašomus duomenis (savo asmens kodą, telefono numerį ir kliento arba ankstesnės sutarties numerį) ir pasirinkite Jums tinkamą mėnesio įmoką pagal pasirinktą sumą.
Dėl šios paskolos dabar jau galima kreiptis ir į prekybos centruose Maxima XXX ir Maxima XX esančius informacijos skyrius. Jums tereikia pateikti galiojantį asmens tapatybės dokumentą. Patikrinusi paskolos gavėjo galimybę skolintis per Sodros, Gyventojų registro ar CreditInfo duomenų bazes, darbuotoja parengs paskolos teikimo sutartis. Sutarties paruošimo ir vartojamosios paskolos išdavimo procesas užtrunka apie penkiolika minučių. Gavę Jūsų paraišką Credit24 darbuotojai susisieks su Jumis nurodytu telefonu ir informuos apie sprendimą dėl paskolos.

Kada galima kreiptis dėl paskolos?
Norėdami gauti paskolą, kreipkitės bet kuriuo paros metu, paraiškos būna peržiūrimos klientų aptarnavimo darbo metu.
Visiškai grąžinus vieną paskolą, galima prašyti kitos. Grąžinamos įmokos tikrinamos ir įvedamos į Credit24 sistemą tą pačią arba kitą dieną po įmokos gavimo. Nedarbo dieną gautos įmokos į sistemą įvedamos kitą darbo dieną. Jei pervedate iš kitų bankų (ne SEB ar Swedbank) – įskaitymas gali trukti ilgiau.

Kaip reikia grąžinti paskolą?
Paskola grąžinama pervedant pinigus internetu arba bankų filialuose. Grąžintos sumos į Credit24 sistemą įvedamos tą pačią ar kitą darbo dieną. Jei pervedate iš kitų bankų (ne SEB ar Swedbank) sąskaitų, įskaitymas gali trukti ir ilgiau. Įmokos, kurių mokėjimo paskirtyje nebus nurodytas paskolos gavėjo asmens kodas, gali būti neįskaitytos. Jei mokate už kitą asmenį, mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti to asmens vardą, pavardę ir asmens kodą. Įmokos be būtinų duomenų bus įskaitomos tik pagal teisingai užpildytą ir atsiųstą prašymą įmokai užskaityti.
Kreditą būtina grąžinti ne vėliau kaip mokėjimo plane nurodytą mokėjimo dieną, atidėti ilgesniam laikui negalima. Vėluojančiam mokėti klientui siunčiami priminimai. Jei ir po Credit24 išsiųstų priminimų nesumokate ar nesusisiekiate su bendrove, skola perduodama skolų išieškojimo įmonei.

Eglė Kalsytė


Kreditas

Picture in the centre: © Franz Pfluegl | Dreamstime.com
Reklame: